Vega 100 mg Kullanım Talimatı

Cinsel birleşme esnasında sertleşme sorunları yaşayan kişiler için, çözüm olarak Vega 100 hapı kullanımı bu sorunu ortadan kaldıracaktır. İçerisinde sertleşmeyi sağlayan maddeler sayesinde sertleşme sorununu kısa bir sürede ortadan kaldırır. Sertleşme sorununun temel sebepleri psikolojik, kalıtımsal ya da yaş ile ilgili olabilmektedir. Sebebi her ne olursa olsun, sahip olduğunuz sertleşme sorununu ortadan kaldıracaktır. Ancak bu ilaçtan tam anlamıyla verim almak için bazı ön koşulları yerine getirmelisiniz. İlk olarak ilacın size fayda sağlayacağına inanmalısınız. Çünkü psikoloji, sertleşme sorunlarının başsında gelir. Kendinizi rahatlamış hissetmezseniz ve yapacağınıza inanmazsanız hiçbir çözüm size fayda sağlayamaz. Daha sonra Vega 100 hapı kullanımı esnasında alkollü içecekler ya da asitli içecekler tükenmeniz, hapın etkisini azaltacaktır ya da tamamen bitirecektir. Tavsiye olarak hapı su ile birlikte kullanmalısınız. Onun dışında asitsiz soft içecekler de içebilirsiniz. İlacın midede çözünmesini kolaylaştıran en iyi sıvı sudur. Alkollü içecekler, ilacın içerisinde bulunan bazı maddeleri etkisiz hale getireceği için, ilacı kullansanız bile hayal ettiğiniz performansı yakalamanız mümkün olmayacaktır.

24 saat içerisinde en fazla bir (1) adet Vega 100 hapını kullanmalısınız. Daha fazla doz alımında sağlığınıza çeşitli zararlar verebilir. Mide ve sindirim sistemi problemleri çekebilirsiniz. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için bir gün içerisinde en fazla bir adet kullanmalısınız.

Vega 100 hapının kullanımı, en az yarım saat en fazla iki saat içerisinde etkisini gösterecektir. Hapı kullandıktan sonra geçen süre ile birlikte sertleşmeyi hissedeceksiniz.

vega 100